Kosmetika a ošetření

Postup ošetření

Povrchové čištění pleti – Úprava obočí → Depilace horní ret, brada - Peeling → Ultrazvuková špachtle → Hloubkové čištění pleti – Tonizace→ Nanesení aktivních výživných látek – vitamin A, E, mineral, kyselina hyaluronová, kolagen  → Kosmetická masáž obličeje → Mikromasáž očního okolí → Nanesení masky → Barvení obočí a řas → Aplikace závěrečného séra a krému.


Ošetření Allissa beauté

logo

Allissa beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetické produkty Allissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Veškeré produkty jsou bez parabenů, chemických látek a minerálních olejů.

Nabízí 13 produktových linií: 


Ošetření Diego dalla Palma 

B00AUEO6RY_logo

Značka Diego dalla Palma neboli inovativní kosmetika se zrodila ze spojení zkušeností, výzkumu a vývoje v odvětví kosmetologie a estetiky. Tato mediciální kosmetika nahrazuje botox, výplně, hojí a zklidňuje pleť. Srdcem všech produktů je 51 + 3 Hyalu Complex. Vhodné pro náročné klienty. Obsahuje ceremidy, stimuluje vitality a buněčné životnosti. Výsledkem je viditelně krásná pleť.

Nabízí následující linie:

 


 

 

rubriky


AB 4
AB 8
AB 5
AB 6
AB 7
AB 4
AB 8
AB 5
AB 6
AB 7